PZHGP SEKCJA GOŁUCHÓW

SEKCJA GOŁUCHÓW


  • Index
  •  » Sprzedam
  •  » Program do ewidencji hodowli gołębi Moje Asy

#1 2011-05-19 13:10:17

 emesz

Nowy użytkownik

Call me!
Zarejestrowany: 2011-05-19
Posty: 5
WWW

Program do ewidencji hodowli gołębi Moje Asy

Hodowla gołębi staje się coraz bardziej profesjonalnym sportem. Pamiętam jeszcze czasy "Zeszytów hodowcy". Dziś informacje gromadzone na papierze przekształcane są w formę elektroniczną. Wspólnie z ojcem - doświadczonym hodowcą, (v-ce prezesem ds. lotowych) wykorzystując jego wiedzę na temat tego jakiego narzędzia potrzebujemy do ewidencji naszego stada powstał prosty w obsłudze program komputerowy do ewidencji hodowli gołębi pocztowych..
Za pomocą jednego narzędzia każdy pasjonat gołębi pocztowych stworzy :

- spis hodowli
- ewidencję rozpłodu
- autorski rodowód (rodowód z danymi hodowcy, właściciela danego lotnika oraz jego zdjęciem)
- wyniki lotowe z analizą poszczególnych sezonów i gołębi (analiza każdego lotnika pod kątem ilości konkursów, numeru konkursu, coeficjent.
- osobna lista lotowa gołębi dorosłych i młodych dla danego sezonu z możliwością jej wydruku
- możliwość wpisania obrączki w formacie olimpijskim.
- dodatkowo terminarz hodowcy, listę kontaktów.

Program został maksymalnie uproszczony aby korzystanie z niego wymagało tylko umiejętności posługiwania się myszką i klawiaturą.

Jeśli chcesz mieć ten licencjonowany program Moje Asy do hodowli gołębi pocztowych i zacząć sezon z profesjonalnym narzędziem wejdź na tą stronę.

https://www.mojeasy.pl

Dowiesz się na niej więcej na temat programu Moje Asy jak również znajdziesz na niej formularz zamówienia.

Tylko teraz atrakcyjna cena tak aby stać Cie było na profesjonalizm i funkcjonalność.

Jeśli chcesz możesz przetestować wersję DEMO programu zupełnie ZA DARMO

Szczegóły na:

https://www.youtube.com/watch?v=-xFmKKU-yYw

Pozdrawiam
Życząc samych udanych lotów
Michał Szafrański
730 775 333

Obiecałem i dotrzymałem słowa. Nowa wersja programu Moje Asy (wzbogacona o Wasze i moje pomysły) gotowa przed świętami.

Musiałem się troszkę wysilić, aby dodać kilka rewelacyjnych i nowych pomysłów, a program pozostał nadal banalnie prosty w obsłudze (na tym mi najbardziej zależało) – ale udało się.

Co nowego w programie ?

Analiza liczby konkursów w danej kategorii
Podział na kategorię i listy konkursowe dla oddziału, sekcji, rejonu itd.
Nowe wzory rodowodów
Możliwość dodawania gołębi do rodowodu.
Podział na wyniki gołębi dorosłych i młodych
i kilka nowych udogodnień.

Ostatnio edytowany przez emesz (2020-12-07 11:19:02)


Zapraszam na mojego bloga www.michalszafranski.pl gdzie znajdziesz inne ciekawe materiały.

Offline

 
  • Index
  •  » Sprzedam
  •  » Program do ewidencji hodowli gołębi Moje Asy
ADMINISTRATOREM STRONY JEST Adamsky Dostep do Forum po Rejestracji

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
more pojemniki