PZHGP SEKCJA GOŁUCHÓW

SEKCJA GOŁUCHÓW

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

  • Index
  •  » Sprzedam
  •  » Witaj na prezentacji e-booka Leksykon chorób gołębi

#1 2011-12-29 19:56:36

 emesz

Nowy użytkownik

Call me!
Zarejestrowany: 2011-05-19
Posty: 5
WWW

Witaj na prezentacji e-booka Leksykon chorób gołębi

Ideą powstania tego materiału była chęć integracji kolegów hodowców. Skupienia wiedzy i doświadczenia z zakresu chorób gołębi. Działanie na rzecz tego, aby zgromadzić w jednej publikacji całość doświadczeń hodowców z całej Polski.

Mam nadzieję że na 34 stronach ten e-book się nie skończy, będzie on się ciągle rozszerzał o nowe doświadczenia. Osoba która zainteresuje się tą publikacją będzie miała dostęp do aktualnej wersji tego e-booka, wzbogacanego pewnie o kolejne doświadczenia.kolegów hodowców ze zmagań z poszczególnymi jednostkami chorobowymi. Zarówno pod kątem objawów, profilaktyki, leczenia zarówno w sposób farmakologiczny, jak i niekonwencjonalny.

Chce aby ten e-book pękał w szwach od praktycznych porad i praktycznej wiedzy

Na razie opracowałem kilkanaście chorób w sposób tabelaryczny z podziałem na objawy, profilaktykę, czy sposoby leczenia.

Mam nadzieje że każdą kolejną wiadomość, która będzie do mnie docierała spożytkuję na rozbudowę tego e-booka.

Moim marzeniem jest to, żeby w przyszłości, kiedy leksykon będzie na tyle rozbudowany, aby wyczerpać temat danej jednostki chorobowej, wydać ten e-book w wersji papierowej, a zyski generowane z tej wersji papierowej przeznaczyć na jakiś wybrany cel charytatywny.

Zgodzisz się z tym że idea jest trafiona i szczytna dlatego zachęcam do aktywnego uczestnictwa we współtworzeniu Leksykonu chorób gołębi.

Więcej informacji

www.leksykon.mojeasy.pl


Zapraszam na mojego bloga www.michalszafranski.pl gdzie znajdziesz inne ciekawe materiały.

Offline

 
  • Index
  •  » Sprzedam
  •  » Witaj na prezentacji e-booka Leksykon chorób gołębi
ADMINISTRATOREM STRONY JEST Adamsky Dostep do Forum po Rejestracji

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
https://www.hotelstayfinder.com przegrywanie kaset vhs. www.laweta.biz.pl www.maremare.pl busy Holandia